Lekarze Katowice

Izabela Kujawa

40-160 Katowice

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Uprzejma, kompetentna, nie przepisuje od razu antybiotyków, ale pozwala, aby organizm sam zawalczył. Mam do niej pełne zaufanie. Polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Joanna

Adam Rudnik

Neurochirurg

CSK LIGOTA
Katowice ul. Witosa 21
Katowice

Powinienem tą opinię wystawić już 13 lat temu, bo wtedy profesor ( wówczs docent ) przeprowadził operację klipsowania tętniaka mózgu na mojej osobie. Diagnoza, trałma i strach i z tym wszystkim trafiłem do profesora Rudnika; rzeczowa rozmowa, przedstawienie rokowań, wszystkie argumenty za i przeciw. Zdecydowałem się na operację i po pierwszej i ostatniej wizycie w gabinecie prywatnym, zaraz skierowanie na oddział. Operacja nie była łatwa (tętniak trudnodostępny), ale dzięki swym ...
Opinia dodana przez: Mariusz

prof. dr hab. n. med. Stefan Pojda

Gabinet Okulistyczny
Mielęckiego 4
40-013 Katowice

super okulista super lekarz super specjalista super człowiek po 100 kroć super polecam wszystkim super super super
Opinia dodana przez: Wanda

lek. stom. Rafał Rudzik

Gabinet stomatologiczny Rafał Rudzik
Karliczka 10
Katowice

Jak dla mnie Lekarz Stomatolog godny polecenia oraz zaufania. U Pana Rafała leczy się cała nasza rodzina nigdy nie mieliśmy żadnych problemów związanych z leczeniem. Leczę się u Pana Rafała od 16 lat i nie zamieniłbym stomatologa na nikogo innego. Także jeśli ktoś boi się stomatologów to mogę polecić naprawdę stomatolog godny zaufania 😊.
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Ewa Wawrzyniak

Poleska 18
40-733 Katowice

Takiej lekarki z powołaniem ze świecą szukać! Za wizytę bierze niewiele w porównaniu z innymi ginekologami, a poświęca każdej pacjentce mnóstwo czasu, jest bardzo uprzejma i delikatna. Jedyny minus to brak USG w gabinecie.

lekarz Marcin Rubajczyk

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach
Szopienicka 65
40-431 Katowice

Rzadko spotykany profesjonalizm i podejście do pacjenta. Brak słów, by wyrazić pełnię superlatyw. Rzetelny, bardzo konkretny, kontaktowy, szczery. Wybitny fachowiec. Dziękuję za uratowanie wzroku Panie Doktorze :) i życzę samych sukcesów. Piotr
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Andrzej Ochała

Kardiolog

Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

Dzień dobry.Zlote ręce,otwarty umysł,kultura osobista to mało powiedziane.Dziękuję Panie Profesorze.Łączę wyrazy szacunku.Andrzej Janus
Opinia dodana przez: Andrzej Janus
Już kilka lat jestem pacjentką doktora i za każdym razem czuje się bardzo dobrze zaopiekowana, nigdy żadnych zastrzeżeń nie miałam!
Opinia dodana przez: Jadwiga
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Psychoterapeuta
                                       mgr Tomasz Ryłek

mgr Tomasz Ryłek

Psychoterapeuta

Strefa Bytu
Czesława Miłosza 2
40-586 Katowice

Spotkanie Pana Tomasza na naszej drodze było cudem. Byliśmy naprawdę na skraju. Poszłam na pierwsze spotkanie bez jakiejkolwiek nadzieji, a Pan Tomasz uratował nasze małżeństwo, nasz związek i mojego męża. Nigdy nie spotkałam specjalisty, który potrafił już od pierwszej wizyty zdiagnozować problem i dać nadzieję. Wszystkie uwagi zawsze były w punkt. Pan Tomasz znalazł wspólny język z mężem, który dotychczas uważał wszystkich psychologów za szarlatanów, i sprawił, że mąż darzył ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

prof. dr hab. Dawid Larysz

Neurochirurg

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGOKOLWIEK POZNAŁAM JEST DOSKONAŁY I WSPANIAŁY CZLOWIEK BARDZO DUZO WIE O CHOROBIE NASZEJ CORKI POPROSTU JEST NAJLEPSZY.PANIE DOKTORZE DZIEKUJE;)
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Bartłomiej Dziankowski

Primomedicus Nowoczesna Stomatologia
Sobieskiego 10
Katowice

Mam trochę niemiłych przygód z dentystami i bardzo traumatyczne stomatologiczne przeżycia za sobą. Bartek jest doskonałym nie tylko dentystą ale i psychologiem. Stawiając na szali swoją reputację przekonał mnie do leczenia z sukcesem. Podążam zatem za nim, w kolejnym już gabinecie gdzie obecnie przyjmuje. I idę na całość, robiąc Hollywood smille właśnie u niego. Chyba lepszych rekomendacji nie trzeba:)
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Marta Paliga-Żytniewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice

cudowna, rzeczowa, kompetentna. ze stoickim spokojem odpowiada na kazde pytanie, choc tych pytan nigdy nie zadawalam wiele, bo Pani Doktor wlasciwie o wszytstkim powie, zanim zdarze zapytac. lekarz idealny, wymarzony :) dzieki Pani Doktor na swiecie jest nasz coreczka. polecam! polecam! polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Anna Rogowska-Godela

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice

Jestem pacjentem Pani doktor od 2.5 roku po laserowej korekcji wzroku. Zabieg który został wykonany perfekcyjnie całkowicie pozwolił zapomnieć mi o okularach. Nie mam żadnych dolegliwości a jakość wykonanej korekcji i ostrość widzenia cały czas jest taka sama jak po zabiegu. Serdeczne dziękuję Pani Doktor za operacje. Życzę dalszych sukcesów. Polecam doskonałego fachowca.
Opinia dodana przez: Wojciech

mgr Joanna Czapla

Logopeda

Centrum Wspomagania Rozwoju Persevere
Tadeusza Kościuszki 341
40-690 Katowice

Doskonały fachowiec, opiera się na wiedzy i doświadczeniu, prowadziła moją terapię bardzo skutecznie, aktualnie nie potrzebuję neurologopedy. Osoba otwarta na potrzeby pacjenta, motywuje do trudnych ćwiczeń, tłumaczy ich sens, szczegółowo odpowiada na pytania, zawsze daje ćwiczenia utrwalające. Do tego osoba o wysokiej kulturze. Dziękuję i polecam.
Opinia dodana przez: Marcin

prof. Damian Kusz

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice

Pragnę w imieniu mojej Babci, ale przede wszystkim w imieniu naszej rodziny serdecznie podziękować Panu Ordynatorowi za wzorową - i co najważniejsze - profesjonalną opiekę medyczną jakiej doświadczyła moja Babcia w Górnośląskim Centrum Medycznym im. Leszka Gieca, na Wydziale ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Mimo ogromnego bólu i cierpienia moja Babcia czas spędzony w szpitalu wspomina bardzo miło. Pragnę serdecznie podziękować nie tylko Panu Ordynatorowi ale również całemu personelowi Szpitala, ...

lekarz Dariusz Giełzak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

NZOZ "G-MED" Leczenie i Diagnostyka Chorób Piersi
Barbary 21
Katowice

Polecam z całego serca Pana doktora ! Miałem wykonaną biopsje, bardzo stresowałem się przed zabiegiem doktor zauważył ten fakt był bardzo empatyczny, uspokoił mnie i razem z świetną Panią pielęgniarką zagadali mnie z humorem bym lepiej zniósł procedurę Zabieg nie bolał praktycznie wcale :) Dziękuję za tak dobrą atmosferę i bezpieczeństwo które poczułem Pan doktor jest świetnym specjalistą :)
Opinia dodana przez: Marcel

mgr Sonia Celary

Dietetyk

ulica 1 Maja 46
40-287 Katowice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani dietetyk. Pani Sonia Chrośnik jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Ma bardzo dobre, profesjonalne podejście do pacjenta. Świetnie tłumaczy, poświęca maksymalnie czas. Jest bardzo sympatyczna i uprzejma. Dieta, którą otrzymałam jest bardzo dobra, smaczna i urozmaicona, a co najważniejsze w ciągu miesiąca schudłam 4 kg. Gorąco polecam panią dietetyk.
Opinia dodana przez: Anna

Ewa Kapuśniak

FEMINA Centrum Medyczne
Różana 10
Katowice

Bardzo polecam Panią doktor. Jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie nowotworów kobiecych. Byłam na kolposkopii i pobraniu wycinków. Badanie nie było bolesne, na wszystkie pytania nawet te dociekliwe uzyskałam satysfakcjonującą odpowiedź. Jestem spokojna kontrolując się u Pani doktor Kapuśniak. Co do zgody na pobranie wycinków to ja otrzymałam przed badaniem formularz , który wypełniłam i wyraziłam pisemną zgodę na ewentualne pobranie materiału do badania histopatologicznego. Z tego co mi wiadomo każda ...
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Psychoterapeuta
                                       mgr Agnieszka Gałańczuk

mgr Agnieszka Gałańczuk

Psychoterapeuta

Gabinety Psychoterapii ARIADNA Katowice Opolska
ul. Opolska 2/1
Katowice

Poszłam z córką na konsultację. Pani Gałańczuk profesjonalnie się nami zajęła, Była wnikliwa, delikatna i empatyczna. Dla córki to był pierwszy kontakt z psychologiem, więc obawiałam się jak zareaguje, ale wyszło bardzo dobrze i córka zdecydowała się na dłuższy kontakt. Osobiście jestem zadowolna i polecam panią Agniszkę.
Opinia dodana przez: D.S.

lek. dent. Tatiana Mol

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

No cóż nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wystawić same piątki ;) Jestem osobą dość czepialską, ale na prawdę nie mam się do czego przyczepić :) Wszystkie moje wizyty zawsze przebiegały sprawnie i w bardzo pozytywnej atmosferze. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor :)
Opinia dodana przez: Katarzyna